צרו עימנו קשר
שלח >
כיבוד לאירוח קל

כיבוד לאירוח קל

ישנם דברים שעושים את ההבדלים, כמו למשל בעת אירוח. קחו לדוגמא כיבוד קל לאירוח, .אשר יעשה  את ההבדל הגדול לאורחים שלכם, אם במשרד או אם בבית, במסיבה קטנה ואינטימית, ערבי כיף בין חברים או עובדים, כנסים ועוד. היום, ניתן למצוא מגשי אירוח מכל הסוגים של המאכלים, אם צמחוני, סושי, מאכלים חלביים, פלטות של נקניקים ועוד. השמים הם הגבול, בכל הקשו בכל הקשור לכיבוד קל שיתאים לאורחים ולרגעים שאתם מעוניינים שהאירוח שלכם יהיה מכובד ,בעל מראה אסטטי וטעים.

 

טריות ואיכות ללא תחרות – כיבוד לאירוח קל ומוצלח

הטריות של מגשי האירוח והכיבוד הקל, היא במעלה הראשונה, היות וחברות שמכינות כיבוד קל לאירוח, תקפדנה, על מזון והכנת המגש או הכריכונים, הגבינות או הנקניקים, כמה שיותר קרוב למועד המשלוח.  אופי הכיבוד, מראה על אכפתיות של אנשים שמארחים אנשים שהם חשובים להם ומעוניינים כי תהיה להם הרגשה טוב והאירוח יהיה מכובד. גם צואת ההגשה היא חשובה, כאשר מזמינים כיבוד קל או שמכינים כזה. צורת ההגשה, הכלים הארגון המוקפד והאוכל, זה מה שעושה את ההבדל בכיבודים קלים שלבטח לא יביישו את המארחים.

 

אם כבר כיבוד קל אז ביס ביס

כמה פעמים אתם נכנסים ללחץ, כאשר מגיעים אליכם אורחים, הייתם בעבודה ולא הספקתם להכין כיבוד? או שתחשבו שיש לכם ישיבה במשרד, הייתם מעוניינים להרשים את בעלי העסקים שאתם באים עמם במגע,  הדבר הראשון שיש לעשות הוא לא להיכנס ללחץ, כי אם להזמין כיבוד לאירוח קל שהאורחים ייהנו ממנו, המזון יהיה משביע ויתאים לכולם. ניתן למצוא מגשי אירוח שונים שיתאימו לכל סוגי האירוע. חברת ביס ביס,  מציעה לכם, מגשי אירוח נהדרים העשויים ידי אמן והטעמים, ממש מכשפים. ניתן לעצב את המגשים  ואפילו לערוך אירוע קטן במשרד או בכל מקום, כאשר ניתן יהיה לעצב את המקום בסידורי ברים, בופה  שהוא עמדות הגשה אקטיביות. חברת ביס ביס, תעשה זאת למענכם כאשר יש לכם אירועים כגון: 

 

•    כנסים
•    השקת מוצר
•    אירועי משרד
•    הרמות כוסית
•    ימי כיף לעובדים

 

כמו כן, חברת ביס ביס, עובדת מול חברות ענק מהמובילות בשוק, אם באספקת מזון שוטפת ובאירועים השונים.
 
 

x