צרו עימנו קשר
שלח >
פלטת מגשי אירוח חלבי לאווירה קלילה

פלטת מגשי אירוח חלבי לאווירה קלילה

אין ספק כי זוהי טעות לחשוב שכל אירוע חייב להיות מלווה במנות בשריות כבדות. ניתן בהחלט להפוך את האירוע שלכם לחווייה קולינרית מהנה גם עם פלטת מגשי אירוח חלבי, אשר תאפשר לאורחים שלכם לצאת שבעים ומרוצים. הפלטה החלבית יכולה להכיל מגוון סנדוויצ'ים עם ממרחים טעימים, סלטים, קישים ועוד. כל זאת, במסגרת צורת הגשה אסתטית ונעימה לעין, שתשרה על האורחים שלכם אווירה קלילה ונעימה.


פלטת מגשי אירוח חלבי לחוויית אירוח מהנה

מגשי אירוח חלבי


עולם ההסעדה והקייטרינג מציע פתרונות קולינריים שונים ומשונים לאלו המבקשים לקיים אירוע משמעותי לצדן של מנות מזון עשירות ומשביעות. חברות רבות מציעות ללקוחתיהן חבילת אירוח אשר כוללת בתוכן גם פלטת מגשי אירוח חלבי, כאופציה אחת מני רבות.
בחברת ביס ביס, אנו שמים דגש מיוחד על מגשי האירוח שלנו, ובפרט על מגשי אירוח חלביים. זאת מכיוון שאנו מבינים היטב כי המגוון העשיר שמציע המטבח החלבי, יכול לסייע לכם להפוך את חוויית האירוח לקלילה ומהנה יותר. אנו מציעים ללקוחותינו לבחור מבין מגשי אירוח חלביים מלוחים ומתוקים. מגשי האירוח החלביים המתוקים שלנו כוללים למשל סופגניות, קאפקייס, גליליות שמנת ושוקולד, פאי תפוחים, פאי לימון, בראוניז וחטיפי שוקולד. במגשי האירוח המלוחים שלנו תוכלו למצוא מגוון כריכים הממולאים במיטב הגבינות והממרחים החלביים, מיני קוראסונים, סלטים, קישים וטורטיות, פסטות ואף פלטת גבינות מרשימה.


הפתרון המושלם לצמחונים


מעבר להיותו קל לעיכול, טעים, ואסתטי המזון המוגש במגשי האירוח החלביים שלנו יכול להעלות את המניות שלכם אצל אורחים צמחונים. היום כבר ברור לכולם כי הצמחונות איננה טרנד חולף. ככל שחולף הזמן יותר ויותר אנשים מגלים כי אפשר להסתדר גם בלי בשר, ובוחרים באורח חיים צמחוני. בין אם יש לכם חברים צמחונים, ובין אם אתם צמחונים בעצמכם, בוודאי מוכרת לכם הסיטואציה שבה אתם מגיעים לאירוע, ופשוט אין לכם מה לאכול. הבחירה בפלטת מגשי אירוח חלבי, תאפשר לכם להימנע ממצב לא נעים זה. פלטה חלבית עשירה תוכל להעניק גם לאורחים הצמחונים שלכם ארוחה טעימה, משביעה ללא נקיפות מצפון. 

חדשות ועדכונים
x