צרו עימנו קשר
שלח >
מגשי אירוח לאירועים

קטלוג מגשי אירוח לאירועים

חברת "ביס ביס" מציעה מגשי אירוח לאירועים מעוצבים מתוך תפריט עשיר ומגוון. בין המגשים לאירוח ניתן לקבל: כריכים, גבינות, דגים, ירקות, פירות ומנות אחרונות. לפרטים נוספים לחצו על הצעת מחיר, או חייגו אלינו בשיחת חינם: 1800-800-359

המחירים באתר אינם כוללים מע"מ

 

מגשי אירוח לאירועים – הרבה מעבר לחווייה קולינרית

אחרי שהאורחים שלכם סיימו להקשיב להרצאה, אחרי שהעברתם את הסמינר שלכם בהצלחה, מתחיל פעמים רבות החלק שחשוב לכם באמת. מסביב למגשי האירוח המלאים בכל טוב אתם פוגשים את האורחים שלכם, את העובדים שלכם, את העמיתים למקצוע באופן בלתי אמצעי, אחד על אחד. זה הזמן היחיד שבו יש לכם הזדמנות פז לדבר על מה שחשוב לכם באופן אישי, לשאול את השאלות המהותיות בשבילכם, להבין את הנושאים שחשובים לכם.


אנחנו בחברת ביס ביס, מבינים כמה הרגע הזה חשוב. אנו יודעים שהמפגש הבלתי אמצעי שלכם עם האנשים שחשובים לכם, צריך להיות מלווה בחווייה קולינרית נעימה, מלאה בריחות וטעמים מעוררים ומפתים שיצבעו את ההכרות ואת השיחה בצבעים מעניינים ופיקנטיים. לכן, אנו משקיעים מאמצים רבים כדי להביא לכם את מיטב המאפים הפשטידות והכריכים, אבל קצת אחרת.

 

מגשי אירוח לאירועים במגוון טעמים, צורות וגדלים

כמה פעמים קרה לכם שיצאתם מאירוע, זרקתם מבט חטוף לעבר מגשי האירוח, והחלטתם שלא מתחשק לכם להישאר כאן? אנו בטוחים שלא פעם ולא פעמיים. מניסיונינו, כאשר מגשי אירוח מלאים במנות משמימות וטפלות, מסודרים בצורה שאינה מושכת את העין, וסוג האוכל אינו מתאים לסוג האירוע, או אז הרושם שהאורחים מקבלים אינו טוב והחוויה כולה עלולה להתקלקל. לכן, בחברת ביס ביס, מעבר לאיכות ולטעם המצוין, אנו משקיעים גם בגיוון מגשי האירוח שלנו.


בחברת ביס ביס תוכלו למצוא מגשי אירוח מתוקים ומלוחים, בשלל צורות וגדלים. נשמח לעזור לכם לבחור במנות שיתאימו לכם, ולעצב עבורכם מגשי אירוח ססגוניים ומעוררי תאבון שלא ישאירו את האורחים שלכם אדישים.

 

התאמה אישית לכל אירוע, ולכל מטרה

בין אם אתם מתכננים אירוע גדול, ובין אם אתם מעוניינים בחווייה משפחתית ואינטימית, אנחנו בחברת ביס ביס, נסייע לכם בבחירה הקולנירית על מנת שתשיגו את מטרתכם. אנו מבינים היטב כי אירועים שונים מחייבים התייחסות שונה, תוך התאמת סוג האוכל והאווירה למטרה הרצויה. צוות הטבחים המקצועי שלנו ירכיב עבורכם בדיוק את החווייה הקולינרית בה אתם מעוניינים, בלי לעגל פינות, בלי להתפשר.

 

חדשות ועדכונים
x