צרו עימנו קשר
שלח >
פלטת פירות מרעננת

פלטת פירות מרעננת

פירות הם אחד המזונות הבריאים ביותר שאנחנו יכולים לאכול, ויחד עם זה טעימים ואהובים על כולם. אם נוסיף לכך את העובדה כי סידור מקצועי של הפירות יכול להפוך כל פלטת פירות לחגיגה מרהיבה לעיניים, נקבל את הכיבוד המושלם לכל אירוע, כמרכז הכיבוד או כמנה נלווית. הצוות המקצועי של חברת הקייטרינג המובילה ביס ביס מספר על היתרונות של פלטת הפירות. 

יתרון בריאותי

אנשים אוהבים לאכול טוב באירועים ורוצים אוכל טעים, אך בשנים האחרונות מושם דגש לא קטן על בריאות המזון המוגש ואיכותו. פירות הם טעימים, אין על כך ויכוח, והם מלאים בסיבים תזונתיים איכותיים, וכן ויטמינים ומינרלים הדרושים לגוף, ולכן יש תמימות דעים בקרב כל אנשי המקצוע על חשיבות הפירות בתזונה היומיומית של כל אחד ואחת. 

פלטת פירות – הכיבוד האידיאלי

בחברות היי-טק רבות נהוג להגיש כיבוד בישיבות חשובות או ארוכות, ולאחרונה יותר ויותר חברות החלו להגיש בישיבות אלה פירות במקום בורקסים או עוגיות עתירות שומן וסוכר, בלחץ העובדים הדואגים לבריאותם. הפירות לא מכבידים על מערכת העיכול ומאפשרים לעובדים לקבל זריקת מרץ ובריאות תוך כדי הישיבה. 

מרכז האירוע או תוספת 

פלטת פירות יכולה להתאים לכל אירוע בשינויים קלים כדי להתאים אותו לאופי האירוע. הפירות יכולים להיות מוגשים ככיבוד המרכזי בישיבות חגיגיות, הרמות כוסית וכו', אך גם להשתלב מצוין כאופציה בריאה אם מוגש בר מתוקים, לדוגמא. אשים רבים סובלים מרמות סוכר גבוהות שאינן מאפשרות להם לאכול קינוחים רגילים או שפשוט מעדיפים לשמור על הבריאות, ואופציית הפירות תשמח אותם מאוד ותאפשר להם לוותר בקלות רבה יותר על הקינוחים הפחות בריאים או עתירי הסוכר המוצעים. כמובן שמדובר גם בפתרון מעולה לקינוח פרווה, כשנדרש כזה. 

להתאים את הפרי לאירוע

כאמור, פלטת פירות יכולה להיות כיבוד מרהיב  ומפתה, וכדאי לעשות את ההתאמה הנכונה בין הפירות לאירוע. האופציה הטובה ביותר בדרך כלל היא פירות העונה והגשת מבחר מרשים של פירות, אך אם מדובר באירוע שצריך להיות בו דגש על מיוחדות אולי כדאי להגיש דווקא פירות אקזוטיים ומיוחדים שלא מוצאים בכל מקום. סידור מקצועי של הפירות ייצור מגש צבעוני ומרשים שיהיה קשה מאוד לעמוד בפניו.  בתיאבון!

x